Virtuální klávesnice na snadno zapamatovatelné adrese KlávesniceKLAVESNICE.info

Na webu klávesnice.info najdete nejen virtuální klávesnici na úvodní stránce, ale také různé pomůcky k zpracování textu, návody pomáhající k práci s klávesnicí, práci na počítači obecně a vědomostní databázi k uvedeným tématům. Hlavní důraz je kladený na přehlednost, jednoduchost, praktičnost a rychlost.

Nejčastěji používané:

… a další klávesnice v seznamu podporovaných jazyků viz. nížeDotazy, připomínky, nápady vkládejte do diskuse.

S pomocí virtuální klávesnice můžete psát znaky různých národních abeced při rozložení kláves na které jste zvyklí, kdekoliv bez ohledu na použitou hardwarovou klávesnici. Virtuální klávesnici na snadno zapamatovatelné adrese Klavesnice.info můžete použít kdekoliv, ať už se nacházíte v internetové kavárně, u zákazníka nebo na návštěvě.

Na virtuální klávesnici lze psát s využitím myši, kdy na požadovanou klávesu kliknete nebo přímo s pomocí vaší klávesnice (nezáleží na tom zda je ruská, česká nebo jiná). Pokud používáte klávesnici, pak je stisknutí jednotlivých kláves animováno. Klavesnice.info lze použít i při výuce psaní všemi deseti bez koukání na klávesnici (psaní zpaměti).

Práce s klávesnicí:

… další v přípravě.

Layouts filter

Vzhled klávesnice:

Simple input:
Text:


Podporované jazyky

Klávesnice existují alfanumerické, numerické a hudební. Na tomhle webu se věnujeme alfanumerickým klávesnicím, minimálně klávesnicím psacích strojů a dálnopisovým, náš hlavní záběr jsou počítačové klávesnice a práce s nimi. Postupně bych se rád věnoval i klávesnicím telefonů. Témata, která jsou už zpracovaná najdete v pravém menu.