Virtuální klávesnice na snadno zapamatovatelné adrese KlávesniceKLAVESNICE.info

Nejčastěji používané:

… a další klávesnice k seznamu podporovaných jazyků viz. níže

S pomocí virtuální klávesnice můžete psát znaky různých národních abeced při rozložení kláves na které jste zvyklí, kdekoliv bez ohledu na použitou hardwarovou klávesnici. Virtuální klávesnici na snadno zapamatovatelné adrese Klavesnice.info můžete použít kdekoliv, ať už se nacházíte v internetové kavárně, u zákazníka nebo na návštěvě.

Na virtuální klávesnici můžete psát s využitím myši, kdy na požadovanou klávesu kliknete nebo přímo s pomocí vaší klávesnice (nezáleží na tom zda je ruská, česká nebo jiná). Pokud používáte klávesnici, pak je stisknutí jednotlivých kláves animováno. Klavesnice.info lze použít i při výuce psaní všemi deseti bez koukání na klávesnici (psaní zpaměti).

Práce s klávesnicí:

… další v přípravě.

Otázky, návrhy, připomínky, požadavky

Na této stránce můžete pokládat dotazy k funkčnosti webu Klavesnice.info, napsat co byste tady uvítali, upozornit na chyby v funkčnosti, případně jednoduše veřejně kontaktovat administrátora (diskrétní kontakt, je možné realizovat přes kontaktní formulář). Pro vložení příspěvků se můžete podepsat pomocí twitter, facebook účtu (a dalších), případně vložit text i anonymně bez přihlašování nebo registrace.